“İyi Bir Proje Gelirse Neden Olmasın”

Bir dönemin ünlü sinema oyuncusu Stela Gabriela, dönüş için yeşil ışık yaktı. Stela Gabriela, son dönemin gözde platformu Bigo Live’da Skyreporter Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Haykır’ın sorularını yanıtladı.
Canlı yayında takipçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan, bir zamanlar sinema ve podyumların vaz geçilmez ismi, samimi açıklamalarda bulundu. Sinemaya Şener Şen’in başrolde yer aldığı Amerikalı filmiyle adım attığını vurgulayan Stela Gabriela, “Özel hayatımda biraz kaotik, biraz hiperaktif, biraz da çekingen olduğum söylenir ki, doğrudur. Ama kameraları görünce sanki içimden farklı biri Gabi çıkar… “ dedi.

“Kameralar karşısındaki rahatlığım ve dış görüntüm yönetmenlerin ilgisini çekti, sonrasında birçok filmde rol aldım. Genellikle çok iyi oyuncular ve yönetmenlerle çalıştım. Hepsinin bende özel yeri var ama yönetmen olarak Kaya Ererez, oyuncu olarak da Lale Mansur’un bendeki yerleri farklıdır”.

Yıllar geçse de görüntüsünden ve formundan pek bir şey kaybetmeyen Stela Gabriela, yazın her sabah 1 saat yüzdüğünü ve 1 saat te bisiklete bindiğini, kışın ise aerobik yaptığını ve hoca eşliğinde bolca dans ettiğini, bu sayede formunu koruduğunu söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.