Blanco-Öztiryakiler: İkisi de Alanında 1 Numara

Skyreporter/Özel

Blanco-Öztiryakiler şirketinin tepe yöneticileri Skyreporter Dergisi’ne konuştu. Blanco Uluslararası Satış Müdürü Dr.Bertram Melzig-Thiel ve Blanco-Öztiryakiler şirketi Genel Müdürü Dr.H.Nadir Erbil, 20 yılı aşkın devam eden başarılı ortaklığın artarak süreceğini ifade ettiler.

Business Challenge 2019’da ‘En Güvenilir Mutfak Ürünleri’  ödüllünü kazanan Blanco-Öztiryakiler markası adına konuşan Dr.H.Nadir Erbil, Skyreporter Dergisi okuyucularına ve kendilerini aday gösteren Skyreporter Dergisi yönetimine teşekkür ederken, Öztiryakiler Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Öztiryakiler Genel Koordinatörü Safa Calayır, bu tip ödüllerin şirketlerin motivasyonunu artırdığını vurgulayarak, teşekkür etti.

Bir yanda 60 yılı aşmış tecrübesi ile mutfak ekipmanları denince ilk akla gelen yerli ve milli kuruluşumuz Öztiryakiler, diğer yanda 1925 yılında kurulmuş, adı kaliteli ürünle özdeşleşmiş Alman Blanco, ortak yönleri ikisinin de alanında bir numara olması…

2019’da genel konjonktürde yaşanan bozulma tüm alanları olumsuz etkilemiş olsa da iki dev kuruluşun yarattığı sinerji, sektöre adeta dinamizm getiriyor ve moral veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir