Pahalıyız, çünkü en kaliteli hizmeti veriyoruz

Skyreporter/Özel

DizaynVip Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç:

Döviz son birkaç ayda rekor seviyelere geldi. Hiç kimsenin beklemediği bu artış, bütün sektörleri de yakından etkiledi. DizaynVip olarak araçlarımızı dönüştürürken yüzde 98’i yerli ürünler kullanıyoruz. Aynı zamanda hem iç pazarda hem de dış pazarda A plus üzeri bir hedef kitleye seslendiğimiz için dövizdeki artış bizi çok fazla etkilemedi. Ekonomik sürece rağmen siparişler almaya devam ediyoruz. Turizmin bu yıl iyi gitmesi de Türkiye’ye gelen A plus turistlerin bizlerden araç alma işini kolaylaştırdı. Genel olarak ihraç ağırlıklı çalıştığımız için de dövizin artışı yabancılara bir avantaj oluşturuyor ve onlar da bu avantajı çok doğru kullanıyorlar.

Otomobil dönüşüm sektöründe Dizaynvip’in alanında en pahalı hizmeti verdiği çok konuşuluyor… Doğruysa Dizaynvip’in pahalı hizmetinin sebebi nedir? Bunu sadece serbest piyasa ekonomisi ile açıklamak mümkün mü?

Pahalıyız, çünkü en kaliteli hizmeti veriyoruz. Biz de kullanılan her bir ürün, A plus’tır. Hand made özelliğimizi koruyoruz. Bir aracın dönüşümü bazen 8 ayı bulabiliyor. Dönüştürdüğümüz araçlarda, büyük bir emek söz konusu. Aynı zamanda son teknoloji ürünlerini kullanıyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzla, tabletinizle aracınızı hareket ettirmeyi ilk biz yapmıştık. Keza hareketli aksamları sesli komutla hareket edebilen aracı da… Ya da sizinle konuşabilen aracı da… Şimdi de sanal gerçeklik ve yapay zeka teknolojileri üzerine çalışıyoruz. Dünyanın en iyi fuarlarında yer alıyoruz. Büyük büyük bir emek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.