Altyapı Rekorlarını Kimseye Bırakmayacağız

Türkiye’nin en kritik bölgesinde, başarılı belediyecilik örneklerinden birini sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, tüm olumsuzluklara rağmen kenti Expo 2021’e hazırlıyor. Medeniyetler Bahçesi temasıyla Expo 2021’de... Read more »

Kapadokya Hepimizin Mirası

Göreme’nin uzun yıllardır çözüm bekleyen sorunları olduğunu ancak tarihi kasabayı güzel günlerin beklediğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Eren, “Göreme’nin yakında alt ve üst yapı sorunu kalmayacak. Kapadokya hepimizin mirası,... Read more »

Konsept Başarılı Oldu Yeni Otel Yolda

Ortadoğu Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür, “2019 Wome Otel açısından beklentimizin de üzerinde geçti, aynı segmentte yeni bir otel hazırlığımız var” dedi. Ortadoğu Holding’in turizm alanındaki... Read more »

Kalite, İstikrar ve Misafir Memnuniyeti

Akdeniz çanağının turizmde tanınmış isimlerinden biri olan Gıyas Şahin, Business Challenge 2019’da ‘En başarılı Otel Yöneticisi’ ödülüne layık görüldü. 2019 Bellis Deluxe Hotel adına nasıl geçti?  Son derece başarılı... Read more »

Biz Çevreci Bir Kuruluşuz

Eti Maden İşletmeleri tarafından Seydişehir Alüminyum Fabrikası ile 1967 yılında Kayseri’nin İncesu ilçesi yakınlarında kurulan Çinkur, Kayseri ve çevresindeki madenleri işleyerek çinko ürünlerine dönüştürüyor ve ekonomiye belli bir katkı sağlıyordu. Şimdi bu misyonu... Read more »

Çözüm Yetişmiş İnsan Gücünde

Bir Ülkenin kalkınabilmesi için önce o ülkenin eğitim düzeyinin yükseltilmesi gerekir. Read more »

Türkiye Alman Nolte’nin En İyi Pazarlarından

Türkiye’deki ilk mağazasını 2009 yılında yine aynı bölgede açan Nolte, bu yıl Ülkemizde 11.yılını kutluyor. Read more »