“İyi Bir Proje Gelirse Neden Olmasın”

Bir dönemin ünlü sinema oyuncusu Stela Gabriela, dönüş için yeşil ışık yaktı. Stela Gabriela, son dönemin gözde platformu Bigo Live’da Skyreporter Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Haykır’ın sorularını yanıtladı.... Read more »

Renault Elektrikli Otomobilde lider

COVID-19 pandemi ortamında küresel çapta yüzde 14,2 daralan otomotiv pazarında satışları yüzde 21,3 azalan Renault Grubu, 2 milyon 949 bin 849 adetlik satış gerçekleştirdi. Renault Grubu CEO’su Luca de... Read more »

2021’de Rekorları Kimseye Bırakmayacağız

Türkiye’nin en kritik bölgesinde, başarılı belediyecilik örneklerinden birini sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, tüm olumsuzluklara rağmen kenti Expo 2021’e hazırlıyor. Medeniyetler Bahçesi temasıyla Expo 2021’de... Read more »

Daha Yaşanabilir Bir Ayvalık Mümkün

Business Challenge 2019’un En Sevilen Belediye Başkanı Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Skyreporter Dergisi’ne konuştu. Ergin, geçtiğimiz yıl yapılan yerel seçimlerde halkın çoğunluk oylarını alırken kimilerine göre de önemli... Read more »

Kalite, İstikrar ve Misafir Memnuniyeti

Akdeniz çanağının turizmde tanınmış isimlerinden biri olan Gıyas Şahin, Business Challenge 2019’da ‘En başarılı Otel Yöneticisi’ ödülüne layık görüldü. 2019 Bellis Deluxe Hotel adına nasıl geçti?  Son derece başarılı... Read more »

Biz Çevreci Bir Kuruluşuz

Eti Maden İşletmeleri tarafından Seydişehir Alüminyum Fabrikası ile 1967 yılında Kayseri’nin İncesu ilçesi yakınlarında kurulan Çinkur, Kayseri ve çevresindeki madenleri işleyerek çinko ürünlerine dönüştürüyor ve ekonomiye belli bir katkı sağlıyordu. Şimdi bu misyonu... Read more »

Çözüm Yetişmiş İnsan Gücünde

Bir Ülkenin kalkınabilmesi için önce o ülkenin eğitim düzeyinin yükseltilmesi gerekir. Read more »