Konsept Başarılı Oldu Yeni Otel Yolda

Ortadoğu Holding’in turizm alanındaki ilk oteli öylesine başarılı oldu ki, şimdi ikinci tesisin açılması planlanıyor. Antalya Avsallar bölgesinde 120.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu otel Wome Deluxe, alanında... Read more »

Kalite, İstikrar ve Misafir Memnuniyeti

Akdeniz çanağının turizmde tanınmış isimlerinden biri olan Gıyas Şahin, Business Challenge 2019’da ‘En başarılı Otel Yöneticisi’ ödülüne layık görüldü. 2019 Bellis Deluxe Hotel adına nasıl geçti?  Son derece başarılı... Read more »

Biz Çevreci Bir Kuruluşuz

Eti Maden İşletmeleri tarafından Seydişehir Alüminyum Fabrikası ile 1967 yılında Kayseri’nin İncesu ilçesi yakınlarında kurulan Çinkur, Kayseri ve çevresindeki madenleri işleyerek çinko ürünlerine dönüştürüyor ve ekonomiye belli bir katkı sağlıyordu. Şimdi bu misyonu... Read more »

Çözüm Yetişmiş İnsan Gücünde

Bir Ülkenin kalkınabilmesi için önce o ülkenin eğitim düzeyinin yükseltilmesi gerekir. Read more »

Türkiye Alman Nolte’nin En İyi Pazarlarından

Türkiye’deki ilk mağazasını 2009 yılında yine aynı bölgede açan Nolte, bu yıl Ülkemizde 11.yılını kutluyor. Read more »

Yayıncı

Tiraj Medya Grup Ajans ve Yayıncılık Skyreporter Haber ve Ekonomi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni/ Cengiz Haykır Yayın Editörü/ Sezen Vardar Dış Haberler/Mert Elver Sektör Editörü / Cevdet Akif Usta... Read more »

Türkiye’de Kimseyi Kendimize Rakip Görmüyoruz

Afrika’da yıldızı parlayan, 2015’de ENR tarafından dünyanın en başarılı taahhüt firmalarından biri olarak derecelendirilen ve büyüyerek yoluna devam eden Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Skyreporter Dergisine konuştu. Read more »