Kapadokya Hepimizin Mirası

Göreme’nin uzun yıllardır çözüm bekleyen sorunları olduğunu ancak tarihi kasabayı güzel günlerin beklediğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Eren, “Göreme’nin yakında alt ve üst yapı sorunu kalmayacak. Kapadokya hepimizin mirası,... Read more »

Daha Yaşanabilir Bir Ayvalık Mümkün

Business Challenge 2019’un En Sevilen Belediye Başkanı Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Skyreporter Dergisi’ne konuştu. Ergin, geçtiğimiz yıl yapılan yerel seçimlerde halkın çoğunluk oylarını alırken kimilerine göre de önemli... Read more »

Turizmin Yükselen Markası: Vonresort

Ercan Şirketler Topluluğu seramikten sonra Turizmde de iddialı. Her geçen gün Türk turizminde yükselen marka değeriyle dikkat çeken grubun markası Vonresort Hotels, Business Challenge 2020’de ödül kazandı. Ödülü Ercan... Read more »

Konsept Başarılı Oldu Yeni Otel Yolda

Ortadoğu Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür, “2019 Wome Otel açısından beklentimizin de üzerinde geçti, aynı segmentte yeni bir otel hazırlığımız var” dedi. Ortadoğu Holding’in turizm alanındaki... Read more »

Business Challenge 2019 Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Blanco &Öztiryakiler Öztürk Holding YKB Yusuf Öztürk Çinkom A.Ş Bellis Deluxe Hotel – CEO Gıyas Şahin Göreme Belediyesi-Başkan Ömer Eren Read more »

Bellis Delüx Hotel Uçuşa Geçti!

Genel Koordinatörü Gıyas Şahin, “Gerçekçi, ayağı yere basan bütçe planlaması sayesinde güçlü ve dinamik olarak yolumuza devam ediyoruz.".dedi. Read more »

Blanco-Öztiryakiler: İkisi de Alanında 1 Numara

Skyreporter/Özel Blanco-Öztiryakiler şirketinin tepe yöneticileri Skyreporter Dergisi’ne konuştu. Blanco Uluslararası Satış Müdürü Dr.Bertram Melzig-Thiel ve Blanco-Öztiryakiler şirketi Genel Müdürü Dr.H.Nadir Erbil, 20 yılı aşkın devam eden başarılı ortaklığın artarak... Read more »