Awards Of Business Challenge 2020

Birçok farklı kıta ve ülkede projelerini başarıyla hayata geçiren, Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk Business Challenge 2020 ödülüne layık görülmüştür. Sky Reporter Dergisi geleneksel iş dünyasının en... Read more »

SOĞUK HAVALARDA SOĞUK ALERJİSİNE DİKKAT!

Havaların soğuması, alerjiye yatkın olan kişilerde bazı sorunları da beraberinde getirebilir. Soğuk alerjisi olarak bilinen soğuk ürtiker; soğuk havaya maruz kalmakla ortaya çıkar ve etkileri ciddi olabilir.  Alerji ve... Read more »

Kapadokya Hepimizin Mirası

Göreme’nin uzun yıllardır çözüm bekleyen sorunları olduğunu ancak tarihi kasabayı güzel günlerin beklediğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Eren, “Göreme’nin yakında alt ve üst yapı sorunu kalmayacak. Kapadokya hepimizin mirası,... Read more »

Ciddi ve Rafine Bir Kitle İle Karşılaştık

Z. Altan Elmas Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın paylaştığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü verilerine göre, Temmuz ayında da konut satışlarındaki artış... Read more »

Ferrari Roma Eylül’de Türkiye’de

Ferrari’nin yeni coupe modeli Roma, Eylül ayında Türkiye yollarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Modelden bu yıl Türkiye’ye sadece iki adet kota ayrılırken, iki otomobil de henüz Türkiye’ye gelmeden alıcı buldu. Önde konumlandırılan turbo beslemeli 620... Read more »

Türk Telekom’da ilk yarı rekoru

2020’nin ilk altı ayında 13,3 milyar TL gelir elde eden Türk Telekom, ilk altı aylık dönemler içerisindeki en yüksek büyüme performansını kaydetti. Halka arzdan bu yana en yüksek 6... Read more »

Nestle’den 250 Milyonluk Yatırım

Tıbbi Amaçlı Beslenme Ürünlerinin Yerelleştirmesi Programı kapsamında, Medikal Beslenme Ürünlerinin ilk yerel üretimine Gönenli Süt A.Ş.’de başlayan Nestlé Health Science, ilk fabrikasını açmaya hazırlanıyor. Ağustos 2021’de faaliyete başlaması planlanan... Read more »