Yenilenebilir Enerjide Teknoloji Kullanımı

Yenilenebilir Araştırmaları Derneği (YENADER) Genel Sekreteri Doç. Dr. Füsun Tut Haklıdır: Yenilenebilir enerji teknolojilerinin kullanımı ise artık çok daha önemli bir noktaya geldi. 2023-2026 arası geçiş dönemi ardından AB... Read more »

En Başarılı Konsept Hotel Wome Deluxe

                                                                                                                   18/01/2022 Business Challenge 2021 Pandemiyi en iyi yöneten, Ülke ekonomisine gerek istihdam gerekse döviz girdisi sağlayan kişi ve kuruluşların değerlendirildiği geleneksel Business Challenge 2021 anketi sonuçlandı. Buna göre;... Read more »

İhracatın En Başarılısı Ekol Ofset

2021yılının alanında  “En Başarılı ihracatçı firması Ekol Ofset” oldu. Avrupa’nın en büyük karton üreticilerinden biri olan, yüzde yüz yerli sermayeli Ekol Ofset, pandemide hız kesmedi. Avrupa dışında, Amerika’da da... Read more »

Haydi! Expo için Hatay’a

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Expo2021 Hatay organizasyonu için gerekli olan tüm hazırlıklarımızı tamamladık.” Savaş, “Resmi açılışa kadar olan zamanı Expo 2021 Hatay’ın çok daha başarılı... Read more »

Ödül Hatay B.Belediyesi ve Savaş’ın

2021’in “En Başarılı Belediye Başkanı Dr.Lütfü Savaş” oldu. Pandemi sürecini, doğru ve hızlı kararlar alarak yöneten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, tarihi şehrin Expo 2021 gibi dev bir organizasyona... Read more »

Bellis Deluxe Hotel

Business Challenge 2021 Pandemiyi en iyi yöneten, Ülke ekonomisine gerek istihdam gerekse döviz girdisi sağlayan kişi ve kuruluşların değerlendirildiği geleneksel Business Challenge 2021 anketi sonuçlandı. Buna göre; 2021’in “En... Read more »

Ödül, Arslan ve Çinkom’a

Business Challenge 2021 Pandemiyi en iyi yöneten, Ülke ekonomisine gerek istihdam gerekse döviz girdisi sağlayan kişi ve kuruluşların değerlendirildiği geleneksel Business Challenge 2021 anketi sonuçlandı. Buna göre; 2021’in En... Read more »