Ege Seramik Unicera’ya Damgasını Vurdu

Ege Seramik,  Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı kabul edilen UNICERA’da uzun yıllardır yükselerek devam eden başarı grafiğini sürdürüyor. Ege Seramik, koleksiyonunda tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu, mermer... Read more »

Skyreporter Özel Sayı

Zengin içerik ve röportajlar: “Asıl olan şey ülke geleceğinin inşasına bir tuğla koyabilmek, biz bunu hedefliyoruz” diyen Çinkom Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, Business Challenge 2019’da KKTC’nin En Başarılı... Read more »

Z Kuşağın Marka Sadakati Yok!

Milenyumla birlikte teknoloji ve internetin hayatımıza daha fazla girmesi her şeyin kolaylaşmasını sağlarken, 2000’lerde doğan ve büyüyen neslin evrilmesine neden oldu. Markalar da bu yeni nesil için ezber bozan... Read more »

Ülkeler Savunma Bütçelerini Artırıyor

Küresel tehditler ve sınır güvenliği nedeniyle aralarında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok ülke savunma bütçelerini artırıyor. Askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri gibi stratejik noktaların güvenliği... Read more »

Almanya Nitelikli İş Gücüne Kapılarını Açıyor

Almanya AB ülkeleri dışından da nitelikli çalışanlara kapılarını açacak. Yeni iş gücü yasası kapsamında dil şartında istisnalar ve iş bulma vizesi gibi imkanlar sunuluyor. Yasanın getirdiği en önemli yenilik,... Read more »

Çin’in Boşluğunu Türk İhracatçısı Dolduracak

Çin’in Guangzhou kentinde 18-21 Mart tarihlerinde düzenlenecek CIFF Uluslararası Mobilya Fuarı ile 28-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek CIFM Interzum fuarlarının Corona virüsü nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmesinin ardından,... Read more »

TSKB’den Ekonomiye 36 milyar TL Katkı

TSKB, 2019 yıl sonu finansal sonuçlarını açıkladı. 2019 yılında aktif büyüklüğü 42 milyar TL’ye ulaşan TSKB’nin kredilerle ekonomiye sağladığı katkı 36 milyar TL olarak gerçekleşti. Finansal sonuçları değerlendiren TSKB... Read more »