Awards Of Business Challenge 2020

Birçok farklı kıta ve ülkede projelerini başarıyla hayata geçiren, Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk Business Challenge 2020 ödülüne layık görülmüştür. Sky Reporter Dergisi geleneksel iş dünyasının en... Read more »

Esnek üretim, yapay zeka ve cobot’larla sağlanabilir

Covid-19 pandemisiyle birlikte üretimde esneklik ve sürdürülebilirlik her zamankinden daha büyük önem taşıyor. Bunu fark eden üreticiler insandan bağımsız, kesintisiz üretimin çıkış kapısı yapay zeka ve otomasyona yöneliyor. Yapay... Read more »

Konut Satışlarında Son Durum!

Z. Altan Elmas Konutder Yönetim Kurulu Başkanı/ Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Maliyet artışı, yüksek faiz ve döviz kuru satışları sınırlandırıyor 2021 Nisan ayı konut satışları Türkiye’de bir önceki yılın... Read more »

E-öğrenme sektörü 2 kat büyüdü

Dijital dönüşüm sürecinin hızlanması ile online eğitimlere olan yönelimde büyük oranda artış kaydedildi. Türkiye’de 2015 yılında 50 milyon dolar olan e-öğrenme pazarı, 2020 yılında 110 milyon dolara ulaştı. İş... Read more »

Okuyucuların İlgisine

Uzun süredir yapmayı planladığımız ve sizlerin de yoğun ilgi gösterdiği çok özel röportajla ilgili yurt dışında büyük işlere imza atan Yusuf Öztürk’ün yardımcısı Sayın Hasan Güngörden açıklama geldi. Röportaj... Read more »

Tek Çıkış Yolu: Eğitim ve Bilimsel Araştırma

Kalifornya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr. Ufuk Taneri’den Covid19’un yansımaları üzerine  Skyreporter Dergisi’ne özel açıklamalar: Alanında dünya çapında konuma sahip Prof.Dr. Ufuk Taneri, “Pandeminin Etkilerinin Giderilmesi Zor Olacak! Bu süreçte,... Read more »

Renault Elektrikli Otomobilde lider

COVID-19 pandemi ortamında küresel çapta yüzde 14,2 daralan otomotiv pazarında satışları yüzde 21,3 azalan Renault Grubu, 2 milyon 949 bin 849 adetlik satış gerçekleştirdi. Renault Grubu CEO’su Luca de... Read more »