Marka’ya Yatırım Weltew Home’yi Zirveye Taşıdı

1996 yılında Bursa İnegöl’de kurulmuş olan Weltew Home; yüksek üretim kapasitesi ve sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle mobilya sektörünün öncü markalarından biri haline geldi. İMOB’da yeni koleksiyonu ile büyük ilgi... Read more »

İpek Mobilya’nın İMOB Çıkarması

Alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan İpek Mobilya, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla Türkiye geneline yayılan geniş servis... Read more »

‘Televizyon’ tutkuları tetikliyor

Tutkunun ne olduğunu ortaya çıkarmak için şimdiye kadar yapılmış en büyük çalışmalardan olan Discovery’nin yürüttüğü bu küresel araştırma; spor, yemek, dekorasyon, doğa, yaban hayatı, motor ve araba gibi ilgi... Read more »

Eğitime En Fazla Yatırım Norveç’ten

OECD yıllık eğitim raporu: Türkiye zorunlu eğitimde ders saatlerinin en az olduğu ülkeler arasında bulunuyor. Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü’ne (OECD) üye ülkelerle ilgili 2018 eğitim raporuna göre üye... Read more »

Pahalıyız, çünkü en kaliteli hizmeti veriyoruz

Skyreporter/Özel DizaynVip Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç: Döviz son birkaç ayda rekor seviyelere geldi. Hiç kimsenin beklemediği bu artış, bütün sektörleri de yakından etkiledi. DizaynVip olarak araçlarımızı dönüştürürken... Read more »

Önemli Olan Gelirde Rekor Kırmak!

Sunrise Park Resort & SPA ve Starlight Convention Center Thalasso & SPA kompleksi, her yıl farklı ülkeden yaklaşık 40.000'i aşkın turisti misafir ediyor. ‘Misafir memnuniyetinde’ her sene... Read more »

Bellis Delüx Hotel Uçuşa Geçti!

Genel Koordinatörü Gıyas Şahin, “Gerçekçi, ayağı yere basan bütçe planlaması sayesinde güçlü ve dinamik olarak yolumuza devam ediyoruz.".dedi. Read more »