Turizmin Yükselen Markası: Vonresort

Ercan Şirketler Topluluğu seramikten sonra Turizmde de iddialı. Her geçen gün Türk turizminde yükselen marka değeriyle dikkat çeken grubun markası Vonresort Hotels, Business Challenge 2020’de ödül kazandı. Ödülü Ercan... Read more »

Ege Seramik Unicera’ya Damgasını Vurdu

Ege Seramik,  Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı kabul edilen UNICERA’da uzun yıllardır yükselerek devam eden başarı grafiğini sürdürüyor. Ege Seramik, koleksiyonunda tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu, mermer... Read more »

Konsept Başarılı Oldu Yeni Otel Yolda

Ortadoğu Holding’in turizm alanındaki ilk oteli öylesine başarılı oldu ki, şimdi ikinci tesisin açılması planlanıyor. Antalya Avsallar bölgesinde 120.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu otel Wome Deluxe, alanında... Read more »

Skyreporter Özel Sayı

Zengin içerik ve röportajlar: “Asıl olan şey ülke geleceğinin inşasına bir tuğla koyabilmek, biz bunu hedefliyoruz” diyen Çinkom Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, Business Challenge 2019’da KKTC’nin En Başarılı... Read more »

Z Kuşağın Marka Sadakati Yok!

Milenyumla birlikte teknoloji ve internetin hayatımıza daha fazla girmesi her şeyin kolaylaşmasını sağlarken, 2000’lerde doğan ve büyüyen neslin evrilmesine neden oldu. Markalar da bu yeni nesil için ezber bozan... Read more »

Ülkeler Savunma Bütçelerini Artırıyor

Küresel tehditler ve sınır güvenliği nedeniyle aralarında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok ülke savunma bütçelerini artırıyor. Askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri gibi stratejik noktaların güvenliği... Read more »

KKTC’nin En Başarılı Turizm Yatırımı: Korineum Golf & Beach Resort

KKTC’nin ilk ve tek golf sahası Korineum Golf & Beach Resort, 13.kuruluş yılına girdi. 2007 yılında kapılarını misafirlerine açan tesis, gerek konumu gerek çim kalitesi gerekse de geleneksel Türk... Read more »