Ünlü ABD’li model reklam şirketlerinin gözdesi

Milyonlarca takipçisi olan ABD’nin en ünlü modellerinden Jenna Lee, ABD’de reklam veren şirketlerin anlaşma yapmak için peşinden koştuğu isim oldu. TV kanallarının, radyo istasyonlarının röportaj yapmak için adeta sıraya... Read more »

Almanlar Rusları Geçti

Kültür ve Turizm Bakanlığı verilerine göre, temmuz ayında Türkiye’ye gelen yabancı turistlerin sayısı yıllık bazda yüzde 7,25 artarak 7,1 milyona çıktı. Türkiye’ye en fazla ziyaretçi gönderen ülke konumundaki Rusya,... Read more »

Polonya’nın ünlü sunucusu hayallerine kavuştu

Polsat’ın ünlü sunucusu Karola Filipkowska, aynı zamanda başarılı bir sporcu . Polonya devlet televizyonu Polsat’ın güzel sunucusu aynı zamanda çok başarılı bir sporcu. Bisiklet, koşu, yüzme, rüzgar sörfü adeta... Read more »

At ve Kadının muhteşem uyumu

Cansız varlıkların da bir auraya sahip olup olmadığı tartışmalarının yanında hayvanların da insanlar gibi bir auraya sahip olması insan ve at etkileşimi olarak ortaya çıkan güzelliklerin yaşanmasına neden oluyor.... Read more »

Bellis Delüx’ün Çevre Yönetimindeki Başarısı

Belek’te yer alan Bellis Delüx Hotel, Business Challenge 2022’nin alanında ‘Çevre Yönetim’ ödülünün sahibi oldu. Çevre Yönetim Ödülü Temiz plajı ve yüksek kalitede deniz suyuna sahip mavi bayraklı Bellis... Read more »

ABD’de Mevduat Sahiplerine Tam Koruma

İki bankanın iflasının, finansal sistem üzerindeki etkilerini önlemek üzere adım atan ABD Hazinesi, Merkez Bankası ve Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), yaptıkları ortak açıklama ile mevduat sahiplerinin tam koruma... Read more »

Messi’nin Ülkesi Uçuşta

Arjantin’de enflasyon, 1990’ların başındaki hiperenflasyon döneminden bu yana ilk kez yüzde 100’ün üzerine çıktı. Arjantin ulusal istatistik dairesinin verilerine göre Şubat ayında yıllık enflasyon yüzde 102.5 oldu.Hükümet enflasyonla mücadelesinde... Read more »